czwartek, 8 marca 2012

Pościak informacyjno-dziękczynny (200)!

Szybki pościak informacyjny, a raczej dziękczynny: blog ma 200 wyświetleń! Niedawno była stówka, a tu juz dwie ;)Tak więc WIELKIE DZIĘKI wszystkim którzy go czytają ;) 


A ponieważ mój czas zajmuje obecnie kolejny wielki projekt (znowu na ostatnią chwilę się biorę), a chcę napisać coś więcej, tak więc z racji tego że ostatnio było "Jutro 2" to już zapowiem króciutko "Jutro 5" ;)


Informacje ogólne:
Autor: John Marsden
Seria: Jutro tom 5
Wydawnictwo: Znak literanova
Data wydania: 23 marzec 2012
Liczba stron: 272
Opis:
Na chwilę przestałam oddychać. Wiedziałam, że nie zdołam go powstrzymać. W pewnym sensie wcale nie chciałam go powstrzymywać. Naprawdę lubiłam Lee. Może nawet go kochałam. Nie byłam pewna. Czasami przypominało to miłość. Innym razem wolałam nie mieć z nim nic wspólnego. Czułam do niego pełną gamę emocji, od dzikiej namiętności po obrzydzenie. Ale miałam wątpliwości nie tylko co do Lee. Niczego nie byłam pewna. Wszystko wywróciło się nam do góry nogami.

A uczucia, które próbowaliśmy zagłuszyć, wracają, coraz silniejsze. I okazuje się, że udawanie twardych i racjonalnych nie ma sensu. Bo gdy dopuścisz do głosu emocje, nieważne staje się to, po czyjej stronie ktoś stoi. Ważne, co do niego czujesz.

Czytaliście pierwszą część? Jeśli nie to zamierzacie??? =3 A może teraz dobijamy do 500?

3 komentarze:

  1. Ja oczywiście mam zamiar przeczytać wszystkie części :) Niestety jeszcze nawet do pierwszej nie dotarłam, więc o 5 nie będę mówiła.

    OdpowiedzUsuń
  2. gratuluję 200 wejść!!! Jesli chodzi o książkę to na razie nie mam ochoty jej czytać, ale może w wakacje... ;D

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli skomentujesz moje wypociny :]